Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Miksztal

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Parkowa

Gostynin(Miksztal + 21 km)

1 480 000 zł454 m² 3 259,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 454 m2 (użytkowej 280 m2) w Centrum Miasta Gostynina woj. Mazowieckie przy ul. Parkowej, vis a vis dworzec pks, w pobliżu Lidla, media.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam dom na rogu ul. Kochanowskiego i ul. 1 maja w Kutnie. Powierzchnia 180 mkw. Powierzchnia działki 344 mkw. Budynek murowany z cegły pełnej. Stropy drewniane. Dach kryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Podrzeczna

Centrum,Kutno(Miksztal + 12 km)

1 250 000 zł254 m² 4 921,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy w centrum Kutna przy ul. Podrzecznej 9. Parter 254 mkw. Aktualnie przystosowany do działalności biurowo usługowej. Odrębna własność z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona

Chodecz(Miksztal + 19 km)

41 820 zł697 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka nad jeziorem lubienieckim | kujawskie pojezierze | Urokliwe działki rekreacyjne położone na Kujawach nad Jeziorem Lubienieckim. Przedmiotem sprzedaży są następujące działki: i - dz. nr.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Majdany,Kutno(Miksztal + 12 km)

1 590 000 zł500 m² 3 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkami biurowo magazynowo produkcyjnymi na działce przemysłowej przy ul. Mickiewicza w Kutnie. Możliwość kontynuowania działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowe Ostrowy

Nowe Ostrowy(Miksztal + 4 km)

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowa domu w otoczeniu przyrody, w pobliżu rezerwatu i kąpieliska na terenach starej żwirowni ? Czemu nie! Mamy dla Ciebie taką alternatywę. Kontakt: rafał Sikorski tel. 606*892*245.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Strzygi

Strzygi(Miksztal + 21 km)

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia obiekt magazynowy 600 m2 (12 45) idealny na magazyn, centrum przeładunkowe, działalność rolniczą lub produkcję. Atutem jest doskonały dojazd i lokalizacja tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:312 m²

Sprzedam dom przy ul. Kordeckiego w Kutnie. Powierzchnia całkowita 38 mkw., pokój, kuchnia z jadalnią i toaletą, wiatrołap. Budynek z cegły. Stropy i podłogi drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Leszczynek

Leszczynek(Miksztal + 13 km)

2 490 000 zł317 m² 7 854,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Sprzedam dom na dużej działce 6300 mkw. w Leszczynku - Kutno Gmina. Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy drogą wojewódzką i drogą Gminną. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Kutna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bielawy

Bielawy(Miksztal + 25 km)

890 000 zł139 m² 6 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 984 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Bielawy, wojew ó dztwo mazowieckie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miksztal

Miksztal,łódzkie

36 000 zł2 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki w miejscowości Miksztal o powierzchni 2400 m2 z rozpoczętą procedurą odrolnienia. Lokalizacja Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miksztal

Miksztal,łódzkie

69 000 zł2 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki w miejscowości Miksztal o powierzchni 2300 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja Działka.