Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Miksztal - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

319 000 zł52,80 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Grunwald przy ul. Jagiełły 2. Jest to bardzo dobra lokalizacja gdyż jest blisko centrum, a jednocześnie jest to ciche miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł693 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Kutno idealna dla osób, które marzą o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w centrum Kutna przy ul. Górnośląskiej. 120 mkw. na dwóch kondygnacjach. Parter: salon z otwartą jadalnią i kuchnią, łazienka i kotłownia. Piętro: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł1 088 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1088 m2, położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 13 km od centrum Gostynina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Legarda

Legarda(Miksztal + 24 km)

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 4 działki o powierzchni po 1200 m oraz 1 działkę o powierzchni 1367 m . Cena wynosi 60 zł za m . Działki znajdują się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,20 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. III piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł7 144 m² 25,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7144 m , położoną w malowniczej otulinie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 925,64 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy budynek zlokalizowany jest w centralnej części Kutna przy ul. Grunwaldzkiej jednej z głównych ulic miasta, o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kutno

Kutno(Miksztal + 12 km)

2 750 000 zł200 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 405 m²

Dom plus budynki na działalność - nowa cena Dom o pow. 200 m 2 położony na zabudowanej działce 5405 m 2 w m. Kotliska pod Kutnem. Stan domu oceniany jako bardzo dobry, wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miksztal

Miksztal,łódzkie

36 000 zł2 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki w miejscowości Miksztal o powierzchni 2400 m2 z rozpoczętą procedurą odrolnienia. Lokalizacja Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miksztal